KONST / Litografier / Färglitografi 14513018
nr 1451 3018
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 24/75, akt, handkolorerad. Färglitografi, bildmått: 28x36, yttermått inklusive ram: 4242
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:04:20
26/2 12:03:56
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin